Ενιαία Δράση Κρατικών Ενισχύσεων Έρευνας, Τεχνολογικής Ανάπτυξης & Καινοτομίας «ΕΡΕΥΝΩ – ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ – ΚΑΙΝΟΤΟΜΩ» Β’ Κύκλος

Το Νευροχειρουργικό Ινστιτούτο του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων υλοποιεί την πράξη με τίτλο:« Ανάπτυξη θεραπογνωστικού μορίου για τη θεραπεία & διάγνωση γλοιοβλαστώματος» με κωδικό Τ2ΕΔΚ-03263 και κωδικό MIS «5149205» και Επιστημονικώς Υπεύθυνο τον Ομ. Καθηγητή του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων κ. Ανδρέα Φωτόπουλο, η οποία συγχρηματοδοτείται από την Ελλάδα και την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Ταμείο Περιφερειακής Ανάπτυξης – ΕΤΠΑ), στο πλαίσιο του Ε.Π «Ανταγωνιστικότητα, Επιχειρηματικότητα και Καινοτομία (ΕΠΑνΕΚ)», ΕΣΠΑ 2014 – 2020, Ενιαία Δράση Κρατικών Ενισχύσεων Έρευνας, Τεχνολογικής Ανάπτυξης & Καινοτομίας «ΕΡΕΥΝΩ – ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ – ΚΑΙΝΟΤΟΜΩ», Β’ Κύκλος.